Trening - wystąpienia publiczne, prezentacje, pitching

Idealne szkolenie dla początkujących odbywa się w kameralnej grupie 5-10 osób w sali szkoleniowej, która zamienia się w bezpieczną, przyjazną przestrzeń do eksponowania siebie przed innymi. Naszym celem będzie pokonanie własnych oporów, uprzedzeń, blokad, obaw przed oceną, a może nawet traum z czasów szkolnych.

 

Grupy zaawansowanie trenują krótkie formy wystąpień, po których następuje feedback ze strony osób stanowiących widownię. Doskonalimy jednocześnie taki feedback, który jest sztuką inspiracji i wzmocnienia, a nie krytki i oceny.

 

Poza szkoleniami i warsztatami, jestem również aktywnym mówcą i moderatorem paneli dyskusyjnych podczas krajowych i zagranicznych konferencji. Jestem inicjatorem i sprawcą wielu ciekawych publicznych dyskusji w tematach, w których - czasem nie będąc specjalistą - potrafię wydobyć to, co najlepsze ze starannie dobranych gości: ekspertek i ekspertów w danej dziedzinie (np. cyberbezpieczeństwa, blockchain, NFT, gaming / gamedev):

Pokonaj przeszkody, pokonaj siebie!

Zapisz się na konsultację

Jeśli chcesz zaprosić mnie do współpracy i współtworzenia interesujących wydarzeń, warsztatów, dyskusji, poprowadzenia warsztatów - napisz do mnie, zadzwoń. Porozmawiajmy. 

Imię i nazwisko
Telefon
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jacek Bukowicki

  Pitch Academy

  Pitch Academy

Training - Coaching  Mentoring - Workshops

Pitch Mentor | Pitch Coach | Pitch Academy | Public Speaking Skills

Jacek Bukowicki

 +48 791 808 858