Pasja rodzi profesjonalizm.

Jak mogę Tobie pomóc? 

 

Zapewne w tym, co mi wychodzi najlepiej i sprawia najwięcej frajdy, czyli dotyczy moich pasji, które uwielbiam łączyć i się nimi dzielić:

- język angielski, samodzielne podróże,

- wystąpienia publiczne, pitching,

- rozwój osobisty.

 

Najwcześniej odkryłem w sobie pasję do jęz. angielskiego, która  z czasem pozwoliła mi uczyć i trenować moich uczniów (głównie osoby dorosłe, w tym studentów anglistyki). Zajmowałem się tym od czasów studenckich przez 12 lat.

 

Występować publicznie biznesowo zacząłem w 2003r. Bez przeszkolenia: intuicyjnie, robiąc wiele "szkolnych" błędów, zaliczając rozmaite wpadki :-)

 

Przełomowy był rok 2011, gdy wygrałem rekrutację na trenera wewnętrznego i zostałem skierowany na profesjonalne szkolenie trenerskie. Od tego czasu, na zupełnie innym poziomie świadomości, moją specjalnością trenerską stały się wystąpienia publiczne. Przeszkoliłem wiele grup korporacyjnych i zawodowych (w tym anglistów) w obszarze sztuki i umiejętności autoprezentacji, efektywnych prezentacji biznesowych, panowania nad tremą, kontaktu z publicznością.

 

Kolejny ważny krok milowy to dołączenie w 2015 r. do międzynarodowego programu edukacyjnego Toastmasters International, od 100 lat kształcącego ludzi na całym świecie w praktycznych umiejętnościach wystąpień publicznych, organizacji efektywnych spotkań, pracy zespołowej i przywództwa. Moją specjalnością szybko stały się ewaluacje przemówień (friendly feedback), zajmowałem wysokie miejsca w ogólnopolskich konkursach. 

 

Jednocześnie, skoro od 2008 r. pracuję zawodowo w świecie startupów, naturalne stały się także zainteresowania sztuką pitchingu (pitchowania). W 2020 r. po ukończonych zagranicznych szkoleniach uzyskałem certyfikat mentora startupowego. Od tego czasu z radością i pasją wspieram polskie i zagraniczne startupy w przygotowaniach do udziału w wydarzeniach typu Demo Day, a także do krajowych oraz międzynarodowych konkursów pitchingowych.

  1. pl
  2. en

Jacek Bukowicki

      Pitch Coach

Jacek Bukowicki

Pitching, wystąpienia publiczne:

coach, mentor, trener, tutor

Pitch Mentor | Pitch Coach | Trener pitchowania | Trener pitchingu

Jacek Bukowicki

 791 808 858